Konaklama Bilgileri

Muayenehanemiz Ankara’nın en güzide ve merkezi bölgelerinden Kavaklıdere semtinde bulunmaktadır.

Müessesemizde cinsel sorunlar nedeni ile tedavi görmeyi düşünen ve şehir dışından gelecek olan hastalarımıza önerilemiz şunlardır:

1) Bir Tanıdığınızın Evinde Konaklama
Ankara’da tanıdığınız bir arkadaşınızın veya akrabanızın evinde kalabilirsiniz. Ancak bu durumda konuk olacağınız evde size özel tahsis edilmiş sizi kimsenin rahatsız etmeyeceği, rahat ve temiz bir odanızın olması gerekiyor. Ayrıca odanızda ev egzersizlerini rahat bir şekilde yapabilmeniz için ortamın da uygun olması gerekiyor. Vajinismus sorunu için tanıdıklarının evlerinde konuk olan hastalarımız problemlerini kimseyle paylaşamadıkları için, çoğunlukla bu tür ortamlarda kendilerini rahat hissedemiyorlar. Eğer kendinizi rahat hissedebilecekseniz bir yakınınızın yanında misafir olmanızda sorun olmayacaktır.

2) Anlaşmalı Otellerde Konaklama
Şehir dışından veya yurt dışından bize başvuran hastlarımız ikinci alternatif olarak bizim önerdiğimiz anlaşmalı otellerde de kalabilirler. Bunun için tarafımıza geldiğinizde bayan asistanlarımız size en iyi şekilde yardımcı olacaklardır.

Anlaşmalı otellerde %20-30 civarlarında müessesemize özel indirimler mevcuttur. Bunun için erken bir dönemde rezervasyon yaptırmanıza da gerek bulunmamaktadır. Bütçenize göre 3 – 4 veya 5 yıldızlı otel tercihlerinden yararlanabilirsiniz. Yine de önceden rezervasyon yaptırmayı düşünen hastalarımız müessesemizin 0 312 426 85 25 numaralı sekreterliğini arayarak bilgi ve yardım alabilirler. Otellerde en az 3-4 gün kalacak şekilde rezervasyon yaptırmanıda yarar olacaktır.

3) Misafirhanelerde Konaklama
Çalıştığınız kuruma ait misafirhanelerde kalabilirsiniz. Başkent Öğretmenevi, Orduevleri, Polisevi, Hekimevi, Baronun misafirhanesi, Sendika misafirheneleri, Bankanızın misafirhaneleri gibi… İnternet sitelerinden gerekli bilgileri alıp önceden rezervasyonu bizzat kendinizin yapmanızda fayda var. En az bir hafta öncesinden ve en az 3-4 gün kalacak şekilde kendinizi ayarlamanızı öneririz.

Misafirhenelerin pek çoğu kurum dışı personellere de hizmet vermektedir. Örneğin Öğretmenevi’nde kalmak için öğretmen olma şartınız yoktur. Resepsiyon girişinde kimliğinizi ve evlilik cüzdanınızı yanınızda almanızda fayda olacaktır.

Bize moralli, mutlu ve rahat bir şekilde gelin…

Ankara’da Konaklama İçin, Misafirhaneleri Görüntülemek İçin Tıklayınız>>>