Ulaşım Bilgileri

Ankara, İstanbul ve İzmir’de hizmet vermekteyiz.

İstanbul
Uz. Dr. Şenay Eserdağ- Avrupa Board Sertifikalı Cinsel Terapist
Op. Dr. Süleyman Eserdağ- Jinekolog ve Avrupa Board Sertifikalı Cinsel Terapist
Adres: Valikonağı Caddesi, No:52/ 7  Nişantaşı/ İSTANBUL

Ankara
Op. Dr. Didem Kurban- Jinekolog ve Cinsel Terapist

Op. Dr. Süleyman Eserdağ- Jinekolog ve Avrupa Board Sertifikalı Cinsel Terapist
Adres: Tunus cd.  No: 48/11  Kavaklıdere/ ANKARA

Müessesemiz Ankara’nın en merkezi ve en güzide semtlerinden Kavaklıdere’de konumlanmıştır. Müessesemize ulaşım son derece kolay bir şekilde sağlanabilir.


1) Otobüs ile Ulaşım AŞTİ otogarında (Ankara’nın merkez otogarı) iniyorsunuz. AŞTİ’den direkt taksiye bindiğinizde 15-20 dakikalık bir mesafedeyiz. Veya AŞTİ’nin içinden Kızılay’a metro ile gelebiliyorsunuz. Kızılay’da indikten sonra müessesemize 20 dakikalık bir yürüyüş mesafesindedir. Kızılay’dan taksiye binerseniz de 5 dakika içerisinde müessesemizde olabilirsiniz. Bunun için taksiye Tunus caddesi yönünde binmeniz gerekmektedir. Müessesemiz “Dünya Göz Hastanesi” nden yaklaşık 300 mt ileridedir.

2) Hava Yolu ile Ulaşım Esenboğa Havaalanında iniyorsunuz. Havaalanından direkt taksi ile geldiğinizde yaklaşık 37 km uzaktayız. Veya Havaalanından Havaş Otobüslerine binip yaklaşık 40-45 dakikalık bir yolculuk sonrasında Ulus Terminali’nde iniyorsunuz. Ulus Terminalinden taksi ile yaklaşık 10-15 dakikalık mesafedeyiz. Taksiciye Tunus Caddesi No: 48 adresini vermelisiniz.

3) Araba ile Ulaşım Aracınız ile Eskişehir, Samsun, Konya yolu üzerinden geldiğinizde tabelalarda hep Kızılay levhasını takip ediyorsunuz. Kızılay’dan Tunus Caddesi istikametini sormanızda fayda olacaktır. Dünya Göz Hastanesi’ni geçtikten sonra yaklaşık 300 mt ileride sağ tarafta kalıyoruz.

4) Tren Yolu ile Ulaşım Ulus Tren Garı’nda indikten sonra en rahat ulaşım taksi ile müessesemize ulaşmanızdır. Taksi ile ortalama 10-15 dakikalık mesafedeyiz. Veya Ulus’tan Çankaya yönüne giden otobüslere binerek de müessesemize ulaşabiliyorsunuz.