Başarı Mektupları

Vajinismus İçin Almanya’da Gittiğim Seksologlara Derdimi Anlatamadım

Vajinismus İçin Almanya’da Gittiğim Seksologlara Derdimi Anlatamadım

Kamile Hanım (28 yaş, Ev hanımı, 2 yıllık evli, Almanya)
“Almanya’da gittiğim seksologlara derdimi anlatamadım. Problemi sizin yardımlarınızla aştım. 2 yıllık sorunum 3 günde halloldu…”

Dogma buyume Almanyada yasiyorum.Burada gitmediğim seksolog kalmamıştı. Buradaki doktorlara derdinizi bile anlatamıyorsunuz.Çünkü cinsellik anlayışı Almanyada çok farklı. Bazıları problemimi söylediğimde bana tuhaf bir şekilde bakıyordu.Sonunda Turkiye de tedavi olmaya karar verdim.

Vajinismus Ankara Hera kliniği bir tesadüf üzerine internette buldum.iyi ki de bulmuşum diyorum.Süleyman bey jinekolog olmasının yanısıra bu konuda çok fazla calışması olan bir cinsel terapist. vaginismus konusunda da üstüne olmayacak derecede basarili bir hekim.ben kendisinden bu konuda yardim almak için başvurdum. samimiyeti, güleryüzü, anlayışı, hastasına verdiği önem ve bunu hissettirmesiyle beraber mükemmel bir hekim. 3,4 günlük tedavi metodlarıyla senelerce hiçbir yerde tedavi başarısına ulaşamamış vaginismus hastalarına umut olmuş..

Hera klinikte calışanlar da bir o kadar başarılı. vajinismus problemi yasayan kişilere kesinlikle tavsiye ediyorum.ben 2 senelik sorunumu 3 günde süleyman beyin yardımıyla tamamen geride bıraktım.lütfen sizde zaman kaybetmeyin..

Yazar Hakkında

Süleyman Eserdağ

Süleyman Eserdağ

Jinekolog ve Cinsel Terapist Op. Dr. Süleyman Eserdağ 1969 yılında Bursa’da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Manisa’da, Liseyi ise dereceyle kazandığı fen lisesi sınavından sonra İzmir Fen Lisesi’nde okudu.

Yorum Yaz