Başarı Mektupları

Vajinismus Başarı Hikayesi (Samsun)

Vajinismus Başarı Hikayesi (Samsun)

(Nesrin Hanım, Samsun, Muhasebeci, 27 yaş)

Kıymetli Hocam,

Sizinle tanışmadan önce şafak hiç sökmeyecek zannediyordum. Tabibliğinize saygım sonsuz hocam. Ne kadar çok zaman yitirmişim sizden önce.  Evliliğim bitmek üzereydi. Adını telafuz etmek istemediğim o rahatsızlık beni günden güne biraz daha biraz daha karanlığa, umutsuzluğa sürüklüyordu. Vajinismus olduğumu öğrendiğimde çok umutsuzluğa kapılmıştım. 2013 Ekim ayında evlendiğim günden bu yana ben İLK KEZ SİZİN SAYENİZDE BALAYINI YAŞIYORUM HOCAM :) Saygıdeğer hocam ne kadar teşekkür etsem az, bu bilginizin karşısında. ALLAH SİZİ CENNETİN GÜL GONCA BAHÇELERİNE KONDURSUN HOCAM. Ben yaşadığım, nefes aldığım müddetçe size hep dua edeceğim. Bir annemin bir de sizin hakkınızı ödeyemem. Hakkınızı helal edin hocam. Yüreğinin güzelliği yüzüne yansıyan, dünya tatlısı  Ayla Ablam da hakkını helal etsin bana. Emeği çok ama çok var üzerimde….

Samsun’dan gelmiştik size, vajinismus nedir onu bile bilmezken, sizinle tanışıp, vajinismus sorunundan kurtuldum. Eşim İstanbul’da işe başlayacaktı ve sizle olan seansımızdan sonra İstanbul’a gelecektik. İçim hep buruktu, taa ki son seansım bittiği gün bu burukluğun yerini UMUT aldı :)) Umut hocam :)) bana o kadar yabancı gelen bir kelime şimdi nefesim oldu. Her nefes yeni bir umut benim için artık.

Benimle ilk konuştuğunuzda “Nesrin, kızım bu engeli atlattığında sen bile kendini tanıyamayacaksın” demiştiniz. :)))) Evet ben aynaya baktığımda artık yeni doğmuş bir Nesrin görüyorum. Sizinle olan seansım bittiği ve İstanbul’a taşındığımızın ikinci günü iş başvurumun değerlendirilip uygun olduğu haberi geldi ve artık çok güzel de bir işim var. Hera Klinik, hayatıma uğur getirdi :)). Çok mutluyum. Allah sizden razı olsun saygıdeğer hocam.

Vesile olduğunuz tüm bu hayırlar CENNETTE KARŞINIZA ÇIKSIN HOCAM….

Düşmandan daha büyük düşmandır umutsuzluk. Vajinismusla yaşadım umutsuzluğu. Umutsuzluğa düşen şehir yenilir. Umutsuzluğa düşen insan ipi kendi eliyle geçirir boğazına.

Umutlarımızın yeşermesi dileğiyle….. :)

Yazar Hakkında

Süleyman Eserdağ

Süleyman Eserdağ

Jinekolog ve Cinsel Terapist Op. Dr. Süleyman Eserdağ 1969 yılında Bursa’da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Manisa’da, Liseyi ise dereceyle kazandığı fen lisesi sınavından sonra İzmir Fen Lisesi’nde okudu.

Yorum Yaz