Başarı Mektupları

Vajinismus – Benim Yaşadıklarım Sizlere Umut Olsun

Vajinismus - Benim Yaşadıklarım Sizlere Umut Olsun

Vajinismus Tedavisi Gören Eski Hastamız Evren Hanım

Sevgili Süleyman Bey,
Sevgili Ayla,
Sevgili Şeyma,
Sevgili Songül,

Hepinizin ismini tek tek yazıyorum çünkü gerçekten hepiniz benim iyileşmemde büyük rol oynadınız. İlk geldiğimde çaresiz, yalnız hissediyordum kendimi. Nasıl olacak 10 yıldır yapamadım da 3 günde mi yapacağım endişeleri yaşarken, Beni kapıda kocaman gülümsemesiyle Songül karşıladı, arkadan Şeyma’yı gördüm biraz içim rahatladı. Sonrasında benimle aynı şeyleri yaşayan Nuray’la tanıştım, ağlamaktan konuşamıyordum bile. Sonra Ayla geldi, Ayla’cığım beni avuturken Süleyman Bey’in yanında buldum kendimi. Çok pozitif, güler yüzlü, kendinden emin, konuşmalarından anladığım kadarıyla da dürüst ve güvenilir geldi bana. 15 gün sonrası için randevulaştık, çünkü hocam yurtdışına çıkacaktı. Benim âdet dönemim, yılbaşı derken 8 Ocak günü geldi çattı! Büyük bir gerginlikle geldiğim ilk günden sonra bugün (yani 3. Günde) buradan gülerek çıktım. 10 yıllık başarısızlığımı 3 günde yenmiştim. Ve eve gider gitmez büyük gün bugün dedim kendi kendime, 10 yıl erteledin yeter!

Eşime bir saat dil döktükten sonra işte yine buradayım  Benim yaşadıklarım sizlere umut olsun, inanın doğru yerdesiniz. İlk fırsatta HERA AİLESİ ile tanışmanızı diliyorum. Unutmadan yazayım; AĞRI YOK, KAN YOK! Bunu hiçbir zaman unutmayın. Aynı gün içinde hem iyileşip, hem başarıp, hem de 2 saat sonra soluğu doktorunun yanında alan başka bir hasta yoktur herhalde 

Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum, Sevgilerimle…

EVREN

Yazar Hakkında

Süleyman Eserdağ

Süleyman Eserdağ

Jinekolog ve Cinsel Terapist Op. Dr. Süleyman Eserdağ 1969 yılında Bursa’da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Manisa’da, Liseyi ise dereceyle kazandığı fen lisesi sınavından sonra İzmir Fen Lisesi’nde okudu.

Yorum Yaz