Başarı Mektupları

Vajinismus – Şimdi Çok Mutluyum

Vajinismus - Şimdi Çok Mutluyum

Vajinismus Tedavisi Gören Hastamız Zühal Hanım

Merhabalar Süleyman Bey,

Hayatımdan çalınan koca bir dört yıl. En güzel günlerim, en güzel yıllarım bir hiç yüzünden heba oldu. Bu ilet hastalığın adını bile bilmezken ben vajinusmus olmuşum(çok geç anladım). 26 yaşındayım. Eşimle tanışarak 4 yıl önce evlendim. Evlendiğim gün dünyanın en mutlu insanı idim. Sevdiğim adamla evlenmiştim. Ama o gece benim kâbusum oldu. Eşim beni üzmemek için “daha sonra olur “dedi. Ama bu daha sonralar yüzünden 4 yıl geç kalınmış bir hayatı şuanda yaşıyorum(Süleyman Bey sayesinde). Her denememizde etten bir duvar, kasılmalar, ağlamalar, hayal kırıklığı… Bacaklarım taş kesiliyordu. Acıdan korkmuyordum bu başka bir şeydi. Ne kadar acıyabilirdi ki. Kendime yaşattığım işkenceden daha mı fazla? Asla… Ama yinede yapamıyordum. Daha sonra evliliğimin 7.ayında mucize bir şekilde hamile kadım. Nasıl olduğunu ne ben ne de eşim anlamadı? Biz yine beraber olamıyorduk. Sezaryen ile özel bir hastanede doğum yaptım. Daha sonrada araştırdım ki bakire olarak da hamile kalabiliyormuşum. Milyonda bir ihtimal beni bulmuştu. Ama ben yine mutlu değildim. Ben kocama kadın olamamışken nasıl çocuğuma anne olabilirdim ki? Öylede oldu. Hayatın, evliliğin, anneliğin anlamı yoktu. Ta ki internetten Süleyman bey’in adresini alana kadar. Önce telefonla görüştüm. Ve Süleyman Bey vajinusmusu 3-4 günde yeniyoruz % 100 diyene kadar da içim rahat değildi. İçim rahatlıyordu ama bir taraftan da ben 4 yıldır yenemedim nasıl olurda 4 günde biter diyordum. Daha sonra referans hastalarla görüştüm. Şimdi kendimden utanıyorum. Ben o hastalarla görüşürken tanıdıklarıdır bile dedim. Ama Süleyman beyin sesinde bir güven vardı ve randevu almaya karar verdim ve aldım. Ve HERA ‘ya gittik. İçim kıpır kıpırdı. Ve Süleyman Bey ile görüştük. O kadar güvenilirdi ki doğru yolda olduğumuza emindim. Geç kalınmış hayatımın ilk günü o gündü onu bana Süleyman Bey verdi. 3 gün sürdü benim tedavim. 7 Martta başladı. 8 Martta bitti. Acı yok, ağrı yok, kasılma yok bunların hepsini HERA verdi. Bana mutluluğumu verdi, anneliğimi verdi, evliliğimi verdi, Maneviyatımı verdi. Teşekkürler HERA. Bence bu alınanlar karşısında verdiğimizin önemi bile yok. Hayat o kadar da kısa ki, ben 4 yıl geç kaldım. Eğer bu mektubu okuyor iseniz, doğru adrestesiniz. Ayla hanıma da güler yüzünden ve çabalarından dolayı çok teşekkür ederim. Süleyman Bey emeğiniz çok hakkınızı helal edin.

Ben şimdi çok mutluyum. Hiçliklerle dolu hayatıma anlam geldi. İnşallah bu mektubu okuyanlara umut olurum. Ve en son olarak “BEN” başardıysam herkes başarır. Ben kendimden umudu kesmiştim. Ama BAŞARDIM…

Teşekkürler…

Zühal

Yazar Hakkında

Süleyman Eserdağ

Süleyman Eserdağ

Jinekolog ve Cinsel Terapist Op. Dr. Süleyman Eserdağ 1969 yılında Bursa’da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Manisa’da, Liseyi ise dereceyle kazandığı fen lisesi sınavından sonra İzmir Fen Lisesi’nde okudu.

Yorum Yaz