Başarı Mektupları

Vajinismus Tedavisi ile 4 Günde Mutlu Sona Ulaştık

Vajinismus Tedavisi ile 4 Günde Mutlu Sona Ulaştık

Mehtap Hanım (20 yaş, Ev Hanımı, 7 aylık evli, Ankara)
“4 günde mutlu sona ulaştık…”

Merhaba.Evliliğimin ilk günüden itibaren 7 ay vajinismus sorunuyla karşı karşıyaydım. gitmediğim psikaytr,uzman kalmamıştı.Ama hiçbir vajinismus tedavisinden sonuç alamamıştım ve tam umudumu yitirmişken yolum Hera Kliniğe düştü.Süleyman Bey i görürgörmez bu sorunu yeneceğime ilk defa canıgönülden inandım ve güvendim. Vakit Kaybetmeden vajinismus nedir, vajinismus tedavisi nasıl yapılır gibi konularda beni bilgilendirdikten sonra, hemen tedaviye başladık. Daha önceki gittiğim yerlerde böyle ilgi ve özgüvenle hiç karşılaşmamıştım.

Süleyman bey sağolsun, vajinismus tedavisi seanslarında herşey o kadar kolay ve güzel geçmiştiki, ben bile kendime inanamadım. Eşimle ben mutlu bir şekilde tedavinin bitmesini bekledik Ve mutlu son..kendim bile inanamıyorken 4 gün içinde bu sorunu aştık.

Süleyman Bey in tedavisi %100 başarılı..Bu sorunu yaşıyan her kim varsa kesinlikle yılmayın ve zaman kaybetmeden Süleyman Bey’le irtibata geçin. Onca doktor ve uzmandan sonra bu konuda üstüne uzman tanımam. Gerek kişiliği, gerek hasta ile ilgisi, olmaz dediğimiz konularda hiç ısrar etmeden bizi bilgilendirip, sakinleştirip, tedavinin kolay geçmesini sağladığı için ayrıca teşekkür etmek istedim. Onun sayesinde şuan evliliğimiz çok güzel gidiyor ve vajinismus da ne demekmiş diyoruz. Eşim ve ben evliliğin daha güzel yanlarını birlikte keşfediyoruz. Tedavimizde yardımcı olan, Ayla ve Şeyma’ya da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. O kadar cana yakın ve ilgililerki sanki kendi evinde zannediyor insan. Süleyman bey size ne kadar teşekkür etsem azdır…

Yazar Hakkında

Süleyman Eserdağ

Süleyman Eserdağ

Jinekolog ve Cinsel Terapist Op. Dr. Süleyman Eserdağ 1969 yılında Bursa’da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Manisa’da, Liseyi ise dereceyle kazandığı fen lisesi sınavından sonra İzmir Fen Lisesi’nde okudu.

Yorum Yaz