Başarı Mektupları

Vajinismus Tedavisi ile 4 Yıllık Sorun 4 Günde Bitti

Vajinismus Tedavisi ile 4 Yıllık Sorun 4 Günde Bitti

Şerife Hanım (28 yaş, Özel sektör, 4 yıllık evli, Kayseri)
“4 yıllık sorunum 4 günlük tedaviden sonra bitti; hem de son derece ağrısız, acısız. Tedavi sonrasında sorununuz beyninizde tamamen bitiyor. Mutluluğunuzu kısıtlamayın…”

Merhaba, ben 4 seneye yaklaşan evliliğimde eşimle hiç ilişkiye giremedim. Kayseri’de oturuyorum. Bu konuda daha önce devamlılık gösteren bir tedavi almamıştım. Internette Vajinusmus konusunda bir çok defa tedavi görüp maddi manevi zarara uğrayan kişilerin yorumlarına çok rastlamış olduğumdan sanırım, bir yere karar vermek daha doğrusu doğru yer olduğuna karar vermek benim için biraz zor oldu.

Süleyman Bey’ i bir arkadaşımın vajinusmusla ilgili tedavi merkezlerini internetten araştırması sonucunda tanıdım. Beni Süleyman Bey’ i düşünmeye iten en önemli sebep kısa süreli tedavi sunması ve %100 garanti vermesiydi. Tabiki güven konusunda başta soru işaretlerim oldu ancak Süleyman Bey’ in güven veren yaklaşımının ve kendisiyle ilgili yaptığım araştırmaların da sonucunda Hera Klinik tercihim oldu. Kliniğe geldiğimizde Süleyman bey bizi detaylı bilgilendirip, vajinismus nedir, vajinismus tedavisi nasıl olacak hepsini anlattı. Vajinismus tedavisine başladığımızda korku içindeyken, gerek asistanları gerekse kendisi bizi detaylı bilgilendirip, sakinleştirdiler.

4 yıllık evliliğimde hiç ilişkiye giremeyen ben 4 gün süren tedavimin sonucunda eşimle ilişkiye girdim(Acısız ve ağrısız). Bu tedavinin en güzel tarafı da tedavi yöntemi sayesinde artık böyle bir sorunla karşılaşmayacağıma emin olmam. Çünkü Süleyman Bey bu sorunu beynimde çözmeyi sağladı. Vajinismus ne demek ki diyorum şimdi kendime. Büyüttüğüm bu sorun aslında hiç birşeymiş.

Vajinusmus sorunu olan tüm bayanlara buradan örnek olmak istiyorum. Vajinusmusu erteleyen birisi olarak söylüyorum; Lütfen bu sorunu boşuna ertelemeyin, mutluluğunuzu kısıtlamayın. Ben tecrübeme dayanarak Vajinusmus için kesinlikle Süleyman Eserdağ’ ı tavsiye ediyorum. Teşekkürler Süleyman Bey.. Sevgiyle kalın…

Yazar Hakkında

Süleyman Eserdağ

Süleyman Eserdağ

Jinekolog ve Cinsel Terapist Op. Dr. Süleyman Eserdağ 1969 yılında Bursa’da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Manisa’da, Liseyi ise dereceyle kazandığı fen lisesi sınavından sonra İzmir Fen Lisesi’nde okudu.

Yorum Yaz