Yasal Uyarı

Bu site,Op. Dr. Süleyman Eserdağ’ın 2002 yılından günümüze vajinismus ve diğer cinsel sorunlarla ilgili edindiği tecrübeleri doğrultusunda, kendisine gelen hasta sorularını kendi yorumu ile cevaplayarak, özellikle vajinismus sorunu yaşayanlara rehber olma amacıyla hazırlanmıştır. Web sitesinde kullanılan resimlerin tamamı temsilidir. Hasta öykülerindeki isimler, hasta mahremiyeti düşünülerek gizlenmiş veya değiştirilmiştir. Bu sitedeki bilgileri kullarak hastaların kendi başına tedavi olmayı denemeleri önerilmez. Nitekim tüm sağlık sorunlarında olduğu gibi vajinismus tedavilerinde de çözüme ulaşılabilmesi için hekim muayene, tanı ve tedavileri gereklidir.

Bazı sık olarak sorulan sorularda Op. Dr. Süleyman Eserdağ tarafından yapılmış düzeltme ve ilaveler de mevcuttur; böylelikle soruların daha çok kişiye hitap etmesi ve daha net bir şekilde anlaşılması amaçlanmıştır.

Site basılı yayın olarak koruma altında olup, site içindeki yazılar, görseller, tasarım, hasta yorumları veya başarı öyküleri yazarın izni olmaksızın kısmen veya tümden, hiçbir ortamda asla kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılamaz, yayınlanamaz. Aksi durumlarda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ihlali söz konusudur. Bu tür bir durumun tespiti durumunda her türlü kanuni hakkımız saklıdır. Sitenin tüm hakkı Op. Dr. Süleyman Eserdağ’a aittir.