Vajinismus TedavisiHERA VAJİNİSMUSMENÜ
Hera Vajinismus

Yorumlar

7 yıllık vajinismus sorunum 3 günde bitti!18.04.2022

Vajinismus Tedavisi Ankara

Öncelikle sizlere çok teşekkür ederek sözlerime başlamak isterim. Ben 7 yıllık evliyim. Üniversiteden mezun olduktan sonra 2008 yılında eşimle tanıştım. 3 Yıl nişanlı kaldım. 2011 yılında evlendim. Evlendiğim ilk gece cinsel denemede bulunduk. Ama ben kendimi çok kastığım ve yorgun olduğum için denemeyi bıraktık. Nasıl olsa bugün olmasa yarın yaparız diye düşündük. İkinci üçüncü gece derken haftalar geçti. Bugünler içerisinde denemelerimiz oluyordu. Ama benim bacaklarım kemik oluyordu sanki. Kendimi aşırı derecede kasıyordum. Eşim ne zaman yaklaşsa ağlıyordum ve onu kendimden istemeden uzaklaştırıyordum. Artık denemelerimizde kalmadı. Hiç bir şey yokmuş gibi davransak da bu olay benim aklımın bir köşesindeydi. Kendimce çareler arıyordum. Psikiyatriste gittim. İlaçlar ve kremler aldım ama bir türlü olmuyordu.

Bir gün internetten araştırırken vajinismus diye bir hastalığın olduğunu duydum. Bu kelimeyi ilk kez duymuştum. Cinsellikten korkuyordum. Ama korkumun bu boyuta geleceğini hiç tahmin etmemiştim. İnternete bakınırken Hera çıktı karşıma. Bütün yorumları okudum araştırdım sanki hepsi beni anlatıyordu. Kafama koydum gidecektim. Hemen eşime söyledim. Kış şartlarından dolayı 3 ay bekledik. Daha sonra Süleyman Beyi aradım. Bana güven veren ve rahatlatan sesiyle konuşmuştu. Bu, o kadar hoş geldi ki içimde bir ümit belirdi. Daha sonra korku, heyecan acaba gibi duygularla onlara gittik. İlk gün bizi çok iyi karşıladılar. Oraya gidip Süleyman Bey ile konuşunca güvenim bir kat daha arttı. Üç gün süren egzersizler sonucu o an gelip çattı. İlk denemede yaptık. Kendime inanamadım. Ne acı ne ağrı hissettim. İyi ki de inanmışım iyi ki de gitmişim. Şu an her şey benim için daha farklı, kendime güvenim arttı. Sakın bu sorunun sizi yenmesine izin vermeyin. Sorunlar halledilmedikçe daha çok büyür ve yük olur. Allah Süleyman Beyden razı olsun. Bizimle ilgilendikleri için Senem ve Ayla hanıma da çok teşekkür ediyorum. Her şey gönlünüzce olsun hoşçakalın.

İLETİŞİM FORMU
Formu doldurup gönderdikten sonra size geri dönüş sağlanacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Merkezimiz HakkındaVajinismus TedavisiErtelemeyin, Özğürleşin!
0530 763 34 00
Bu web sitesi, web sitemizin kalitesini artırmak için istatistikler oluşturmak amacıyla veri toplamak için tanımlama bilgileri kullanır. Aşağıdaki butonlara tıklayarak veya Çerez Politikası sayfasını ziyaret ederek çerezlerimizi kabul edebilir veya reddedebilirsiniz. Herhangi bir seçim yapılmaması durumunda varsayılan "izin yok" seçeneği geçerlidir ve reddetme kullanıcı deneyiminizi sınırlamaz.