Vajinismus TedavisiHERA VAJİNİSMUSMENÜ
Vajinismus Blog

Vajinismus Eşlerinde Erken Boşalma Problemi

Vajinismus Eşlerinde Erken Boşalma Problemi

Vajinismus eşlerinin bir kısmında zaman içinde erken boşalma ve sertleşme problemi ortaya çıkabilmektedir. Bazı erkek eşlerde cinsel isteksizlik sorunu da oluşabilir. Öncelikle erkek eşte böyle bir sorun varsa mutlaka tedavisi gereklidir. Sorunun evlenmeden önce de var olup olmadığı da tedavi açısından önemlidir.

Vajinismus tedavisi için başvuran çiftlere erkek eşlerde de sorun varsa onlara da cinsel terapiler verilmektedir. Erken boşalma problemi cinsel terapi ve medikal destek ile kısa sürede tedavi edilebilir. Ayrıca ilaç kullanmaya uygun kişilere ilaç desteği de sağlanabilir.

Vajinismus tedavisi için bize başvuran hastalarımızı çift olarak değerlendiriyoruz. Çünkü erkekteki cinsel problemler kadını, kadındakiler de erkeği etkileyebilir. Vajinismus hastalarının eşlerinde “tepkisel” şekilde ortaya çıkan erken boşalma sorunu son derece kolay bir şekilde tedavi edilmektedir. Ayrıca erken boşalma ve sertleşme sorunları her erkeğin hayatında dönemsel olarak yaşayabileceği sorunlardır.

Eşinize ve size verilecek olan cinsel tedavi süresince ilişki yasağı bulunmaktadır. Sizden tedavi süresince yalnızca bir takım egzersizler yapmanız istenecektir. Tedavinin son gününde ise ilişki önerilmekte, kolay bir ilişki ile ilgili ipuçları verilmektedir. Ayrıca ilk ilişkilerde size önereceğimiz ilaçları kullandığınızda sorunsuz şekilde bir cinsellik sağlayabileceksiniz.

İLETİŞİM FORMU
Formu doldurup gönderdikten sonra size geri dönüş sağlanacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Merkezimiz HakkındaVajinismus TedavisiErtelemeyin, Özğürleşin!
0530 763 34 00
Bu web sitesi, web sitemizin kalitesini artırmak için istatistikler oluşturmak amacıyla veri toplamak için tanımlama bilgileri kullanır. Aşağıdaki butonlara tıklayarak veya Çerez Politikası sayfasını ziyaret ederek çerezlerimizi kabul edebilir veya reddedebilirsiniz. Herhangi bir seçim yapılmaması durumunda varsayılan "izin yok" seçeneği geçerlidir ve reddetme kullanıcı deneyiminizi sınırlamaz.