Vajinismus TedavisiHERA VAJİNİSMUSMENÜ
Hera Vajinismus

Vajinismus Danışma ve İletişim

Vajinismus sorunu mutlaka profesyonel yardım alınması gereken bir sağlık sorunudur. Tedavi edilmeyen sorun bir çığ gibi büyüyerek çiftler arasında tartışmalara, öz güven eksilmesine ve pek çok maddi- manevi kayıplara neden olmaktadır.

Tarafımızca İstanbul, Ankara ve İzmir kliniklerimizde hastalarımıza hizmet verilmektedir. Uygulanan tüm tedaviler birebir aynıdır. O yüzden sizin için en uygun şehri tercih edebilirsiniz.

Vajinismus ve diğer cinsel sorunlar ile ilgili problemlerinizi bilimsel yöntemlerle ve kalıcı bir şekilde aşmak için zaman kaybetmeden iletişime geçmeniz önemlidir.

Vajinismus Danışma ve İletişim Bilgileri

Ücretsiz bir ön görüşme, danışmanlık ve randevu için 0(850) 303 2000 no’lu telefonumuzu arayabilir veya hiç çekinmeden 0(532) 452 06 56 no’lu cep telefonundan Jinekolog – Cinsel Terapist Op. Dr. Süleyman ESERDAĞ ile direkt görüşebilirsiniz.

Probleminizi suleyman@eserdag.com mail adresine de yazabilirsiniz.En kısa zamanda dönülecektir.

Her türlü bilgi, iletişim ve danışmanlık hizmetlerimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Mail yoluyla veya telefonla soru sorarken açık ve net ifadeler kullanınız. Yaşadığınız yeri, evlilik süresini ve cep telefonunuzu yazmanız danışmanlık açısından avantaj sağlayacaktır.

İLETİŞİM FORMU
Formu doldurup gönderdikten sonra size geri dönüş sağlanacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Merkezimiz HakkındaVajinismus TedavisiErtelemeyin, Özğürleşin!
0530 763 34 00
Bu web sitesi, web sitemizin kalitesini artırmak için istatistikler oluşturmak amacıyla veri toplamak için tanımlama bilgileri kullanır. Aşağıdaki butonlara tıklayarak veya Çerez Politikası sayfasını ziyaret ederek çerezlerimizi kabul edebilir veya reddedebilirsiniz. Herhangi bir seçim yapılmaması durumunda varsayılan "izin yok" seçeneği geçerlidir ve reddetme kullanıcı deneyiminizi sınırlamaz.