Vajinismus TedavisiHERA VAJİNİSMUSMENÜ
Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Hastalığının İlacı Var mı?

Vajinismus Hastalığının İlacı Var mı?

Vajinismus Tedavisi İlaç

Vajinismusun bir dermanı, iksiri, hapı, iğnesi acaba var mı? En kolay nasıl çözüme kavuşturulur?

Vajinismus sorunu yaşayanlar “denize düşen yılana sarılır misali” pek çok değişik tedavi yöntemlerini deneyebilmektedirler. İnternetten, arkadaşlarından, şarlatan hocalardan her duyduğunu yapan ve bir türlü sonuca ulaşamayan çiftlerde derin maddi manevi kayıpşar oluşur.

Vajinismusun mucize bir ilacı, dermanı yoktur; kesin çözüm yalnız ve yalnız bilimsel cinsel terapi yöntemlerinden geçer. Vajinismus rahatsızlığı, cinsel ilişki sırasındaki korkulara bağlı olarak kadının kendini kasması ve ilişkiye engel olması halidir.

Vajinismusun üstesinden gelmek ancak cinsel terapi ile mümkün!

Ülkemizde seksoloji ile ilgili bir dal olmadığı için vajinismus tedavileri genellikle bu konuda kendisini yetiştirmiş olan hekimler tarafından yapılmaktadır. Ancak bu hekimlerin sayısı da bir elin parmaklarını geçmemektedir.

Vajinismus tedavisini hekimler yapmalıdır...

Ülkemizde vajinismus tedavisi ile ilgili en sık çalışan sağlık profesyonelleri jinekolog hekimler, psikiyatrlar ve pratisyen hekimlerdir. Ayrıca cinsel terapi eğitimi alan psikolog, psikolojik danışman, sosyolog gibi sağlık profesyonelleri de hastalara tedavi değil, ancak danışmanlık hizmetlerinde bulunabilmektedirler. Ülkemizde ve dünyada hastayı tedavi etme yetki ve sorumluluğu yalnızca hekimlere aittir.

Ülkemizde cinsel sorunlara ilgili özel bir dal olmadığı ve bu konuda hekimlerin dahi bilgi eksikliği olduğundan, sizin gibi pek çok kişi mağduriyete uğramaktadır.

Vajinismus tedavisi adı altında uygulanan yalan yanlış yöntemler sıkıntıları ve umutsuzlukları arttırmakta, maddi-manevi problemlere, hatta boşanma ve aldatmaya kadar giden evlilik sorunlarına yol açmaktadır. Bu yüzden tedavileri öncesinde doğru adrese ulaşmak için çiftlerin çok iyi bir araştırma yapmalarını ve tedavi için asla zaman kaybetmemelerini önermekteyiz.

Vajinismus tedavisinde mucize dolu bir ilaç yoktur...

Vajinismus tedavisi için mucizevi bir rahatlatıcı, ilaç, hap, derman, fitil, jel, krem, uyuşturucu ilaç yoktur. Kas gevşeticilerin ve uyku haplarının da yararı olmamaktadır. Diğer taraftan ilişki öncesinde alkol alımı da hiçbir fayda sağlamamaktadır. Çünkü sorunun kaynağı vajina değil, beyindeki aşırı korku ve kaygılardır.

Vajinismusun üstesinden gelmek için tek çözüm modern cinsel terapi yöntemlerinden geçer. Vajinismus tedavilerinde fiyatlar konusunda da hastalarımıza yardımcı olmaktayız.

İLETİŞİM FORMU
Formu doldurup gönderdikten sonra size geri dönüş sağlanacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Merkezimiz HakkındaVajinismus TedavisiErtelemeyin, Özğürleşin!
0530 763 34 00
Bu web sitesi, web sitemizin kalitesini artırmak için istatistikler oluşturmak amacıyla veri toplamak için tanımlama bilgileri kullanır. Aşağıdaki butonlara tıklayarak veya Çerez Politikası sayfasını ziyaret ederek çerezlerimizi kabul edebilir veya reddedebilirsiniz. Herhangi bir seçim yapılmaması durumunda varsayılan "izin yok" seçeneği geçerlidir ve reddetme kullanıcı deneyiminizi sınırlamaz.