Vajinismus TedavisiHERA VAJİNİSMUSMENÜ
Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Tedavisi Nedir?

Vajinismus, cinsel ilişkide kasılmalar, korku, panik ile kendisini gösteren, ülkemizin bir çok noktasında görülen yaygın bir cinsel sorundur. Çiftlerin çoğunluğu hiçbir şekilde tam bir cinsel birliktelik yaşayamazken, bir kısmında ilişkiler zor ve acılı bir şekilde gerçekleşmektedir.

2002 yılından bu yana hizmet vermekte olan müessesemiz, vajinismus sorununu doğru tedavi teknikleri ile 3 gün de %100 çözüme kavuşturmaktadır.

Vajinismus Tedavisi Nasıldır?

Vajinismus tedavisi günümüzde doğru hekim, doğru müessese ve doğru tekniklerle mümkündür. Vajinismus tedavisi hakkında detaylı bilgileri bu bölümde bulabileceksiniz. Vajinismus tedavisi pek çok terapi merkezleri ve hekimler tarafından bilimsel olmayan veya kanıtlanmamış şekilde yapılabilmektedir. Çiftlerin hayal kırıklığı yaşamamaları açısından bu konuda deneyimli merkezlere ulaşmaları son derece önemlidir.

Vaijinismus, geçer diye düşünerek, zamana bırakarak, bekleyerek kendiliğinden çözüme ulaşacak bir problem değildir. Pek çok çift vajinismus sorununu görmezden gelip yıllarca beklemiştir ama bu davranış problemi çözmek yerine, problemi daha fazla zorlaştırmaya neden olmuştur. Bu yüzden bu problemi yaşayan kişilere sorunlarını asla daha fazla ertelememelerini önermekteyiz. Tedaviye başlamaya karar vermek ve tedavi için uygun bir müesseseye başvurmak bile tedavinin %50’sidir.

Sizler de bu sorununuzdan başarıyla ve 3 gün gibi çok kısa bir sürede kurtulabilirsiniz. Artık kendiniz, eşiniz ve evliliğiniz için harekete geçme zamanı geldi!

Randevu için sekreterliğimizin 0850 303 2000 no’lu telefonumuzu arayabilir, her türlü bilgi ve desteği alabilirsiniz.

Ayrıca Jinekolog ve Cinsel Terapist Op. Dr. Süleyman ESERDAĞ ile hiç çekinmeden görüşebilirsiniz. Diğer taraftan suleyman@eserdag.com adresine sorunuzu ve probleminizi yazabilirsiniz, mutlaka en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

Tedavilerinizde yanınızda olan ve her konuda sizlere destek olan, asistanlarımız, aile danışmanlarımız ve psikologlarımızın hepsi bayan olup, muayene, tedavi ve tedavi sonrasında sizlerin tüm soru, problem ve seanslarında destek olacaklardır. Vajinismus tedavisinde geç kalmadan doğru bir klinikte, doğru uzmanlar tarafından yapılması en doğru karardır.

Vajinismus, vajinismus nedir, vajinismus tedavisi gibi sorularınızı, ister telefon ile, isterseniz web sitemizden bizlere ulaşıp, daha detaylı bilgi alabilir veya sitemizdeki yazılardan faydalanabilirsiniz.

Vajinismus Tedavisi Sonrası

Vajinismus tedavi sonrası dönem, hastalarımız için hayatlarında son derece önemli gelişmelerle dolu olacaktır.

Vajinismus tedavisi sonrasındaki dönemde hastalarımızın aklına en çok takılan soru vajinismus probleminin tekrar edip etmeyeceği, bu sorunla tekrar karşılaşıp karşılaşılmayacağı yönündedir. Tedavi sonrası dönemde hastalarımızı ve eşlerini son derece güzel bir cinsel hayat beklemektedir.

Uyguladığımız hasta dostu bilişsel-davranışsal cinsel tedaviler sayesinde problemin tekrar etme olasılığı yoktur. Çünkü davranışsal tedaviyle uygulanan egzersizlerde hasta problemi yenmeyi birtakım uygulamalarla öğrendiği için ömür boyu kalıcı öğrenme sağlamıştır. Bu sayede zihindeki korkuları tamamen temizlenmiş ve tekrar etme olasılığı kalmamıştır.

Vajinismus Tedavisi Sonrası Cinsellik

Vajinismus tedavisi sonrası dönem sadece cinsellik için değil evlilik ve duygusal ilişkiler açısından da son derece olumlu gelişmelerle doludur. Tedavi öncesinde vajinismus problemi yüzünden kendisine olan özgüveninin yitiren vajinismus hastaları tedavi sonrası dönemde kendilerini artık tam bir kadın gibi hissetmeye başlarlar. Vajinismus sonrasında artık eksik yanlarını tamamlamışlardır, bu yüzden hayattaki tüm problemlerle mücadele etmeleri daha kolay olmaktadır.

Vajinismus sonrası dönemde yaşanılan cinsellik çiftlerin birbirlerine daha çok bağlanmasına, sevgi bağlarının daha da güçlenmesine neden olmaktadır. Vajinismus tedavisi öncesinde birbirlerini çok seven çiftlerin bu bağları cinselliği yaşamalarıyla birlikte daha fazla güçlenmiştir.

Vajinismus problemini aşan hastaların tedavi sonrasında sosyal hayatlarında da birçok olumlu gelişme yaşanmaktadır. Tedavi öncesinde sosyal ortamlara girmekten kaçınan, bu sorununu kimseye anlatamadığı için içine kapanan hastalar artık geri gelen özgüvenleriyle daha mutlu ve daha kendine güvenen kişilere dönüşmektedirler. Akıllarında sürekli yer eden, sürekli yaşantılarını olumsuz yönde etkileyen vajinismus problemini çözen hastalar tedavi sonrasında iş hayatlarında da son derece verimli ve başarılı olmaktadırlar.

Vajinismus kişilerin hem cinsel yaşamını hem de psikolojik durumu ve sosyal yaşantısını olumsuz yönde etkileyen bir problemdir. Bu yüzden doğru tedavi uzman kişiler tarafından uygulanan modern tedavi yöntemleriyle bir an önce ertelenmeden çözümlenmesi gerekmektedir.

  • Vajinismusu Gözünüzde BüyütmeyinVajinismusu Gözünüzde Büyütmeyin

    Sevgili Hera, milyonlarca bu sözü yazabilirim emin olun. 1971 doğumluyum ve bunca yıl boşa çekilen bunca sıkıntı… Temmuz ayında tanıştım Sevgili Süleyman B{...}

    18.04.2022
İLETİŞİM FORMU
Formu doldurup gönderdikten sonra size geri dönüş sağlanacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Merkezimiz HakkındaVajinismus TedavisiErtelemeyin, Özğürleşin!
0530 763 34 00
Bu web sitesi, web sitemizin kalitesini artırmak için istatistikler oluşturmak amacıyla veri toplamak için tanımlama bilgileri kullanır. Aşağıdaki butonlara tıklayarak veya Çerez Politikası sayfasını ziyaret ederek çerezlerimizi kabul edebilir veya reddedebilirsiniz. Herhangi bir seçim yapılmaması durumunda varsayılan "izin yok" seçeneği geçerlidir ve reddetme kullanıcı deneyiminizi sınırlamaz.