Vajinismus TedavisiHERA VAJİNİSMUSMENÜ
Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Tedavi Ücretleri

Vajinismus Tedavi Ücretleri

Vajinismus Tedavisi Ücret

Bu hastadan hastaya değişiklik gösterebilir. Bazı hekimler tedavi için seans ücreti alırken, bizim gibi bazı vajinismus  tedavisi veren müesseselerde “paket ücretlendirme” uygularlar.

Ücret tabi ki önemlidir… Ancak vajinismus tedavi maliyetinden çok daha önemlisi vajinismus tedavisinden sonra başarıya ulaşmaktır. Bu yüzden hastalarımıza vajinismus tedavisi için araştırma yaparken yalnızca tedavi maliyetlerini ölçüt olarak almayarak, doğru olanı bulma yolunda çok iyi bir araştırma yapmalarını öneririz.

Aksi takdirde yalnızca fiyatı uygun olduğu için tercih edilen müesseselerde çok daha fazla maddi ve manevi kayıba uğramak kaçınılmaz olacaktır.

Vajinismus tedavisinde seanslar nasıl yapılır?

Her gün üst üste gerçekleştirdiğimiz seanslara aldığımız hastalarımız ortalama olarak 1.5-2 saat’i seansta geçirmektedirler. Vajinismus tedavi ücreti ise ilk seansta yapılan jinekolojik değerlendirme sonrasında “paket fiyatlandırma” şeklinde olmaktadır.

Yani ilk görüşmeden sonra kaç seans süreceği, hangi tedavi yönteminin kullanılacağı ve tedavi ücreti kesin olarak belirlenmektedir. Tedavi süresi 3 günü aşan hastalardan ekstra bir maliyet alınmaz. Bu nedenle paket ücretlendirme hastalar açısından daha uygun ve makul olmaktadır.

Tüm hastalarımıza hem vajinismus tedavi ücretlendirmelerinde hem de ödemelerde kolaylıklar sağlamaktayız. Şehir dışından gelecek olan hastalarımızın konaklamaları konusunda da destek olmaktayız.

İLETİŞİM FORMU
Formu doldurup gönderdikten sonra size geri dönüş sağlanacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Merkezimiz HakkındaVajinismus TedavisiErtelemeyin, Özğürleşin!
0530 763 34 00
Bu web sitesi, web sitemizin kalitesini artırmak için istatistikler oluşturmak amacıyla veri toplamak için tanımlama bilgileri kullanır. Aşağıdaki butonlara tıklayarak veya Çerez Politikası sayfasını ziyaret ederek çerezlerimizi kabul edebilir veya reddedebilirsiniz. Herhangi bir seçim yapılmaması durumunda varsayılan "izin yok" seçeneği geçerlidir ve reddetme kullanıcı deneyiminizi sınırlamaz.