Vajinismus TedavisiHERA VAJİNİSMUSMENÜ
Hera Vajinismus

Yasal Uyarı

www.vajinismusmerkezi.com web sitesinin tamamı en son bilimsel bilgi ve veriler doğrultusunda, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Aile Danışmanı ve Cinsel Terapist Dr. Süleyman ESERDAĞ tarafından hazırlanmıştır.

Sitenin amacı ise başta vajinismus problemi olmak üzere cinsel işlev problemlerine sahip kişi veya çiftlere durumları ile ilgili güncel bilgiler vermek, kendilerini aydınlatmaktır. Sitede verilen bilgilere bakılarak tedavilerin uygulanılması önerilmez. Tedavi etme görevi hekimlere aittir.

www.vajinismusmerkezi.com web sitesi basılı yayın olarak koruma altındadır. Site içinde yer alan tüm yazı ve görseller, sitenin sahibi ve yöneticisi Dr. Süleyman Eserdağ’a aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanımı durumunda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ihlali söz konusudur. Böyle bir durumun tespitinde her türlü kanuni hakkımız saklıdır ve MUTLAKA hukuki yollardan hak talebinde bulunulacaktır.

Site ile ilgili tüm haklar; sitenin yazarı, düzenleyicisi ve geliştiricisi Jinekolog & Cinsel Terapist Op. Dr. Süleyman ESERDAĞ’a aittir.

İLETİŞİM FORMU
Formu doldurup gönderdikten sonra size geri dönüş sağlanacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Merkezimiz HakkındaVajinismus TedavisiErtelemeyin, Özğürleşin!
0530 763 34 00
Bu web sitesi, web sitemizin kalitesini artırmak için istatistikler oluşturmak amacıyla veri toplamak için tanımlama bilgileri kullanır. Aşağıdaki butonlara tıklayarak veya Çerez Politikası sayfasını ziyaret ederek çerezlerimizi kabul edebilir veya reddedebilirsiniz. Herhangi bir seçim yapılmaması durumunda varsayılan "izin yok" seçeneği geçerlidir ve reddetme kullanıcı deneyiminizi sınırlamaz.