Vajinismus TedavisiHERA VAJİNİSMUSMENÜ
Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Tedavisi Sonrası Doğum

Vajinismus Tedavisi Sonrası Doğum

Vajinismus hastaları tedavi sonrası gebe kalabilmekte ve bu güzel haberlerini de bizlerle paylaşmaktadırlar. Bu mutluluk haberleri bizleri de onlar kadar sevindirmektedir. Vajinismus tedavisi sonrası “normal doğum mu, sezaryen mi düşünülmelidir?” sorunu sıkça sorulan sorular arasındadır.

Vajinismus Tedavisi Sonrası Doğum

Vajinismus tedavisi gören hastalarımızın normal doğum yapmalarında bir sakınca bulunmamaktadır. Bunun için eğer ki bulunduğunuz şehirdeki şartlarınız müsaitse epidural anestezi ile normal doğumu öneririm.

Vajinismus tedavisi gören hastaların normal doğum yapmalarında bir sakınca bulunmamaktadır. Ancak bu konuda son kararı verecek olan siz ve doktorunuz olacaktır. Eğer doğum ile ilgili kaygılar yaşıyorsanız veya doktorunuz sizin veya bebeğinizin sağlığı açısından sezaryen olmanızı uygun görüyorsa sezaryen ile de doğum yapabilirsiniz.

Sezaryen doğumlarda da epidural anestezi (belden uyuşturma yöntemi) rahatlık sağlayacaktır.

İLETİŞİM FORMU
Formu doldurup gönderdikten sonra size geri dönüş sağlanacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Merkezimiz HakkındaVajinismus TedavisiErtelemeyin, Özğürleşin!
0530 763 34 00
Bu web sitesi, web sitemizin kalitesini artırmak için istatistikler oluşturmak amacıyla veri toplamak için tanımlama bilgileri kullanır. Aşağıdaki butonlara tıklayarak veya Çerez Politikası sayfasını ziyaret ederek çerezlerimizi kabul edebilir veya reddedebilirsiniz. Herhangi bir seçim yapılmaması durumunda varsayılan "izin yok" seçeneği geçerlidir ve reddetme kullanıcı deneyiminizi sınırlamaz.