Vajinismus TedavisiHERA VAJİNİSMUSMENÜ
Vajinismus Tedavisi

Vajinismus Sorununu Kendi Başıma Yenebilir Miyim?

Vajinismus Sorununu Kendi Başıma Yenebilir Miyim?

Vajinismus problemini yaşayan çiftlerin akıllarındaki sorulardan bazıları da “Vajinismus sorunumu acaba kendi başıma yenebilir miyim?” türünden sorulardır. Vajinismusun üstesinden gelmek için evinizde kendi başınıza yapabileceğiniz bir takım egzersizler mevcuttur. Vajinismus egzersizleri ile sorununuzun üstesinden gelemiyorsanız mutlaka bir profesyonel destek almalısınız.

Pek çok çiftin yaptığı ortak hatalardan biri de sorunlarının çözümünü ertelemek, yıllarca boş yere beklemektir. Bekledikçe de problem çığ gibi büyümekte, vajinismus sorunu bir evlilik sorununa dönüşmektedir. Bu nedenle problemi yaşayan çiftlerin kendi başına evde yapabilecekleri basit egzersiz yöntemlerini denemelerini, ancak çözüme kavuşamazlar ise zaman geçirmeden bir vajinismus müessesesine başvurmalarını önermekteyiz.

İLETİŞİM FORMU
Formu doldurup gönderdikten sonra size geri dönüş sağlanacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Merkezimiz HakkındaVajinismus TedavisiErtelemeyin, Özğürleşin!
0530 763 34 00
Bu web sitesi, web sitemizin kalitesini artırmak için istatistikler oluşturmak amacıyla veri toplamak için tanımlama bilgileri kullanır. Aşağıdaki butonlara tıklayarak veya Çerez Politikası sayfasını ziyaret ederek çerezlerimizi kabul edebilir veya reddedebilirsiniz. Herhangi bir seçim yapılmaması durumunda varsayılan "izin yok" seçeneği geçerlidir ve reddetme kullanıcı deneyiminizi sınırlamaz.